Budapeşte Havalimanı Transferi

Budapeşte Havalimanı transferiyle taksilerle uğraşmayın

Önceden belirlenemeyen taksi maliyetleri ile karşılaşmak istemiyorsunuz. Yada Budapeşteye kalabalık bir grubunuz var. Hatta bu grup farklı yollardan farklı zamanlarda gelecek. Bu servis ile araç kullanmanıza, taksi aramanıza ve pazarlık etmenize gerek kalmaz. Şehirlerin kalabalık trafiğine esir olmazsınız,

Macar Çigan Gecesi

Budapeştede görülmesi gereken gece

Macar kültürünün önemli bir parçası da folk dansları ve çingenlerinin müziğidir. Bu turumuzla beraber sizleri otelinizden alıp özet bir Budapeşte turu eşliğinde gösterilerin ve akşam yemeğinizin gerçekleştirileceği lokasyona ulaştırmaktayız. Macar Gecesi Turu Budapeşte özet şehir turunu, Macar dans ve müzik gösterisini, akşam yemeğini ve otellenize tekrar geri dönüş hizmetlerini kapsamakdatır.

Budapeşte Gece Turu

Budapeşte geceleri en güzel başkent seçildi

Budapeştenin gece aydınlatması özenle yapıldığından sizleri bunu en güzel görebileceğiniz noklara ulaştırmaktayız. Turumuz misafirlerimizi otellerinden almakla başlar. Bunun hemen akabinde Tuna boyunda Budapeştenin güzel gece manzaraları eşliğinde yürüyüş yapılarak tarihten dip notlar aktarılır. Sırasıyla Opera, Kral kızı, Oktagon, Fashion utca, Sinagog, Paris Bulvarı, Katedral gezilerek

 

Budapeşte Yarım Gün Turu

Budepeşteyi gelin beraber yürüyelim

 

Budapeşte tatiliniz için tavsiye ettiğimiz en iyi başlangıç turumuzdur. Budapeşte şehrinin özet ayrıntıları, güncel yaşamın detayları ve tarihten alıntılar tur boyunca sizlere Türkçe olarak aktarılır. Rehberiniz tur boyunca sadece size özeldir. Rehberiniz ihtiyacınız olan tüm sorulara cevap verecek hemde tüm tatiliniz boyunca sizlere destek olacaktır.

Tam Gün Budapeşte Turu

Budepeşte de gezilecek yer yerlerin hepsi

Tam gün Budapeşte turu  en kapsamlı turumuzdur.Sizlerle şehrin hem Peşte kısmında hem de Buda kısmında dolaşırız. Şehrin merkezinde yer alan sokaklar kullanılarak sırasıyla Yahudi bölgesi, Vacı sokağı, St Stephen’s Basilicası, Parliament binası ve ardından gözleri kamaştıran Opera binası rotamızın temellerini oluşturur.

Macaristan Budapeşte Tatil ve Tur Rehberi. © 2013 Tüm Hakları Saklıdır.