Budapeşte Gece Turu

Budapeşte geceleri en güzel başkent seçildi

Budapeştenin gece aydınlatması özenle yapıldığından sizleri bunu en güzel görebileceğiniz noklara ulaştırmaktayız. Turumuz misafirlerimizi otellerinden almakla başlar. Bunun hemen akabinde Tuna boyunda Budapeştenin güzel gece manzaraları eşliğinde yürüyüş yapılarak tarihten dip notlar aktarılır. Sırasıyla Opera, Kral kızı, Oktagon, Fashion utca, Sinagog, Paris Bulvarı, Katedral gezilerek

 

Budapeştenin gece renkleri sizlere aktarılır. Turumuz kahramanlar meydanı ve kale bölgeslerinide kapsamaktadır.Gece turuyla beraber Budapeştenin gece canlanan hayatını ve sokaklarını görme fırsatını bulursunuz.  Tur kapsamında akşam yemeklerini yiyebileceğiniz Budapeşte restorantları, gece hayatının ünlü mekanlarıda ziyaret edilmektedir.

 

Tur esnasında Budapeştenin ünlü cafelerinin bir tanesinde ara vermekteyiz. Bu esnada kafanızdaki tüm soruları rehberlerimize yönlendirebilirsiniz. . Tur programı konuklarımızın dilekleri ve yoğunlukları doğrultusunda tekrar planlanabilmektedir. Ayrıntılar ve sorularınız için lütfen iletişim bölümünden  Gece Budapeşte kodunu kullanarak  her zaman diliminde çekinmeden bizimle  iletişim kurabilirsiniz.

  • Budapeştenin gece renkli dünyasını seveceksiniz.

En önemlisi bizce hep beraber iyi vakit geçirmek

Budapeşte Turundan Seçme kareler; Belki siz daha iyilerini yakalarsınız

 

 

Macaristan Budapeşte Tatil ve Tur Rehberi. © 2013 Tüm Hakları Saklıdır.