Tam Gün Budapeşte Turu

Budepeşte de gezilecek yer yerlerin hepsi

Tam gün Budapeşte turu  en kapsamlı turumuzdur.Sizlerle şehrin hem Peşte kısmında hem de Buda kısmında dolaşırız. Şehrin merkezinde yer alan sokaklar kullanılarak sırasıyla Yahudi bölgesi, Vacı sokağı, St Stephen’s Basilicası, Parliament binası ve ardından gözleri kamaştıran Opera binası rotamızın temellerini oluşturur.

Gezide Kahramanlar Meydanı ve hemen arkasındaki Amüsement Parkı beraberce ziyaret edilir. Tüm gezi boyunca Budapeşte‘nin 900 yılı aşkın tarih sayfaları özenle hazırlanmış bir roman gibi sizlere sunulacağından geziyi bir masal yürüyüşü şeklinde hatırlayacağınızdan eminiz. Rehberinizle beraber Budapeşte’nin saklı ve gizemli tüm güzelliklerini yakalamak, şehrin arka sokaklarında dolaşmak kesinlikle hoşunuza gidecektir. Tur programı konuklarımızın dilekleri ve yoğunlukları doğrultusunda tekrar planlanabilmektedir. Ayrıntılar ve sorularınız için lütfen iletişim bölümünü kullanarak  her zaman diliminde çekinmeden bizimle  iletişim kurabilirsiniz.

Tur suresi : 5 saat

Budapeşte Rehberli yürüyüş turu :  30 000 Huf / 3 kişiye kadar

Budapeşte rehberli araçlı tur       :  38 000 Huf / 3 kişiye kadar

Budapeştede bir saatlik trafikle dolu otobüs turları yerine kişi başı neredeyse 20 eurodan az bir miktar ödeyerek kendi özel rehberinize sahip olun. Rehberiniz ihtiyacınız olan tüm sorulara türkçe cevap verecek hemde tüm tatiliniz boyunca sizlere destek olacaktır.

En önemlisi bizce hep beraber iyi vakit geçirmek

Budapeşte Turundan Seçme kareler; Belki siz daha iyilerini yakalarsınız

 

 

 

Macaristan Budapeşte Tatil ve Tur Rehberi. © 2013 Tüm Hakları Saklıdır.