Budapeşte Yarım Gün Turu

Budepeşteyi gelin beraber yürüyelim

Budapeşteye geldiniz ancak Budapeşteyi keşifetmek için çok az bir vaktiniz var . Ya da öncü bilgiler alıp geri kalan zamanda Budapeşteyi kendiniz rahat rahat gezmek istiyorsunuz.  O zaman 4 saatlik Budapeşte turumuz tam size göre. Budapeştenin tüm ayrıntıları bu zaman diliminde sizlere sunuklarak en önemli seçme mekanlar ziyaret edilmektedir.

 

Tur sırasında tüm bilgiler türkçe olarak tarafınıza anında aktarılmaktadır. Tarihi mekanlar arasında ulaşım yürüyerek sağlanacağından yol üzerinde diğer birçok tarihi güzelleğin kısa hikayaleri tarafınıza aktarılacaktır. Turumuz toplam olarak 4 saat kadar sürmektedir. Budapeştede bir saatlik trafikle dolu klasik otobüs turları yerine kendí dilinizde kendi özel rehberinize sahip olun. Rehberiniz ihtiyacınız olan tüm sorulara cevap verecek hemde tüm tatiliniz boyunca sizlere destek olacaktır.

 

  • Budapeşte yürüyüş tur ayrıntıları ve diğer hizmetler için bize yazın.

Tur programı konuklarımızın dilekleri ve yoğunlukları doğrultusunda tekrar planlanabilmektedir. Ayrıntılar ve sorularınız için lütfen iletişim bölümünden  her zaman diliminde çekinmeden bizimle  iletişim kurabilirsiniz.

En önemlisi bizce hep beraber iyi vakit geçirmek

Budapeşte Turundan Seçme kareler; Belki siz daha iyilerini yakalarsınız

 

Macaristan Budapeşte Tatil ve Tur Rehberi. © 2013 Tüm Hakları Saklıdır.