Budapeşte Viyana Bratislava

Muhteşem üçlü: Budapeşte-Viyana-Bratislava

Avrupaya gelmişken Budapeşteye yakın Viyana ve Bratislava'ya göz atmaya ne dersiniz. Tur konuklarımızı sabah erken saatlerde otellerinden alıp Bratislava yada Viyana yoluna koyulmakla başlar. Macaristan- Slovakya-Avusturza sınırında vereceğimiz küçük bir molanın ardından yaklaşık 2,5 saat içerisinde Bratislava yada Viyana şehrine ulaşmış oluruz. İster araçlı isterseniz trenle size özel rehberinizle turu yapabilirsiniz.

Kendine özgü gizemli şehirler halen ortaçağ kokmakta. Brastislava dar sokaklarıyla ve ünlü kahveleriyle kalbinizde yer edecektir. Viyana renkli ve gösterişli caddeleriyle kesinlikle beğeninizi kazanacaktır. Hazır buraya kadar gelmişken de ünlü Wienerschnitzel'inde tadına bakmaktayız. Viyana  şehiri içerisinde ring olarak adlandırılan renkli vitrenli dükkanları ve şehir merkezini gözden geçirdikten sonar geri dönüş yolculuğumuza günün tatlı yorgunluğu beraberinde başlarız. Yol sonunda ise sizlere ufak bir süprizimiz olacaktır. Ayrıntılar ve sorularınız için her zaman diliminde çekinmeden bizimle  iletişime geçebilirsiniz.

 

 

En önemlisi bizce hep beraber iyi vakit geçirmek

Budapeşte Turundan Seçme kareler; Belki siz daha iyilerini yakalarsınızMacaristan Budapeşte Tatil ve Tur Rehberi. © 2013 Tüm Hakları Saklıdır.