Budapeşte Viyana Bratislava

Muhteşem üçlü: Budapeşte-Viyana-Bratislava

Avrupaya gelmişken bir seferde hem Budapeste hemde Viyana ve Bratislava'ya göz atmaya ne dersiniz. Bu turumuzla bir günde üç başkent ve üç ülkede olmak hedefimiz. Tur konuklarımızı sabah erken saatlerde otellerinden alıp Bratislava yoluna koyulmakla başlar. Macaristan- Slovakya sınırında vereceğimiz küçük bir molanın ardından yaklaşık 2 saat içerisinde Bratislava şehrinde ulaşmış oluruz.

Estergon Vişegrad Slovakya Turu

Rehberli Estergon Kalesi Turu Özeldir

estergon kalesi

Macaristanın uzun zamanlar başkenti olmuş Estergon şehri Osmanlıda önemini kendi adına söylenmiş marşlarla göstermiştir. Osmanlı döneminde Viyana açılan önemli kalelerin başında yer alan Estergon kalesi ve çok ünlü estergon katedrali görmeniz gereken yerlerin başında yer almaktadır. Estergon kalesinin surlarından geniş Avrupa ovalarına baktığınızda atalarımızın hissetiği duyguları, belkide derinlerde kendinizde hissedeceksinizdir.

 

Eger Gödöllö Budapeşte Turu

Eger Budapeşte macerası

Budapeşteye kadar gelmişken Macaristanın el değmemiş, tarih ve doğal güzelliklerle dolu biraz  macera dolu bir tura ne dersiniz. Cevabınız evet ise; Bu turların en güzellerinden bir taneside Eger Gödöllö Budapeşte turudur. Budapeşte gibi bir zamanlar ana kent olmuş, Türklerin ele geçirmekte çok zorlandıkları, aldıktan sonra çok sevdikleri bu kaleleri size özel hazırlayacağımız programla tekrardan fetih edin.

 

Macaristan Budapeşte Tatil ve Tur Rehberi. © 2013 Tüm Hakları Saklıdır.