Budapeşte Viyana Bratislava

Muhteşem üçlü: Budapeşte-Viyana-Bratislava

Avrupaya gelmişken bir seferde hem Budapeste hemde Viyana ve Bratislava'ya göz atmaya ne dersiniz. Bu turumuzla bir günde üç başkent ve üç ülkede olmak hedefimiz. Tur konuklarımızı sabah erken saatlerde otellerinden alıp Bratislava yoluna koyulmakla başlar. Macaristan- Slovakya sınırında vereceğimiz küçük bir molanın ardından yaklaşık 2 saat içerisinde Bratislava şehrinde ulaşmış oluruz.

Kendine özgü gizemli şehir halen ortaçağ kokmakta. Brastislava şehir turunun ardından hemen Viyanaya doğru yol almaya başlarız. Viyana renkli ve gösterişli caddeleriyle kesinlikle beğeninizi kazanacaktır. Hazır buraya kadar gelmişken de ünlü Wienerschnitzel'inde tadına bakmaktayız. Viyana  şehiri içerisinde ring olarak adlandırılan renkli vitrenli dükkanları ve şehir merkezini gözden geçirdikten sonar geri dönüş yolculuğumuza günün tatlı yorgunluğu beraberinde başlarız. Yol sonunda ise sizlere ufak bir süprizimiz olacaktır. Ayrıntılar ve sorularınız için her zaman diliminde çekinmeden bizimle  iletişime geçebilirsiniz.

 

 

En önemlisi bizce hep beraber iyi vakit geçirmek

Budapeşte Turundan Seçme kareler; Belki siz daha iyilerini yakalarsınızMacaristan Budapeşte Tatil ve Tur Rehberi. © 2013 Tüm Hakları Saklıdır.